Main menu

Jelenlegi hely

Tanulmányi versenyek 2010-2011

Iskolai tanulmányi verseny 2010/2011 - Angol nyelv

Dátum: 
2011.

 

8. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Pontszám

1.

Demendi Milán

37 / 37

2.

Bíró Eszter

35 / 37

3.

Juhász Nikoletta

34 / 37

3.

Veres Enikő

34 / 37

4.

Darnyi Dávid

32 / 37

4.

Dobó Kornélia

32 / 37

4.

Moklovsky Nelli

32 / 37

5.

Molnár Emese

30 / 37

6.

Szokoli Sólyom

28 / 37

7.

Kövér László

10 / 37


Iskolai tanulmányi verseny 2011

Dátum: 
2011.
Angol nyelv
2. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Hibapont

1.

Lakatos Lili

2

2.

Szabó Krisztián

13

3.

Répási Bernadett

14

4.

Balogh Erika

18

5.

Józsa Vivien

20

6.

Kótai Krisztina

26

7.

Kolárcsik Adrien

36


Angol nyelv
3. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Hibapont

1.

Pavlyás Laura

3

2.

Kovács Flóra

4

3.

Szabó Eszter

8

4.

Tokaji György

9

5.

Vimmer Boldizsár

16

6.

Hallai Gréta

18


Angol nyelv
4. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Hibapont

1.

Szávai Luca

14

2.

Medgyasszay Hedvig

15

3.

Krecz Anna

17

4.

Laczkó Lili

18

5.

Tisza Anna

23

6.

Szőcs Panna

24

7.

Csikos Luca

25

8.

Kása Gabriella

28


Angol nyelv
5. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Hibapont

1.

Kovács Levente

4,5

2.

Omaszta Zsolt

5,5

3.

Pásztor Hanna

6

4.

Lakatos Dávid

7

5.

Vimmer Viktor

15

6.

Földi Eszter

15,5

7.

Kató Gitta

16

7.

Szarvasi László

16

8.

Molnár Attila

16,5

9.

Kéki Viktor

20,5


Környezetismeret angol nyelven
3. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Hibapont
1.

Szabó Eszter

4
2. 

Vimmer Boldizsár

6
3.

Tokaji György

8
4.

Hallai Gréta

9,5
5. 

Pavlyás Laura

15
6.

Kovács Flóra

20
7. 

Bartha Ádám

43
 

Környezetismeret angol nyelven
4.a osztály
Helyezés
Tanuló neve
Hibapont
Pontszám
Százalék

1.

Szávai Luca

10

116/126

92

2.

Lackó Lili

13

113/126

89

3.

Krecz Anna

21

105/126

83

4.

Medgyasszay Hedvig

24

102/126

80

5.

Tisza Anna

36

90/126

71

6.

Szőcs Panna

38

88/126

69

7.

Szilágyi Gábor

45

81/126

64

8.

Kása Gabriella

51

75/126

59

9.

Csikos Luca

58

68/126

53

 

Iskolai tanulmányi versenyek 2010

Dátum: 
2010.10.25.

Angol nyelvű versmondó verseny

2010. október 25.

8. évfolyam
Helyezés Tanuló neve

1.

Juhász Nikoletta

2.

Dobó Kornélia

2.

Moklovsky Nelli

 

5-6. évfolyam
Helyezés Tanuló neve

1.

Kovács Levente

2.

Pásztor Hanna

3.

Omaszta Zsolt

4.

Vimmer Viktor

5.

Mata Klaudia

6.

Galamb Fatime

6.

Galamb Dzsenifer

7.

Koczka Alexandra

7.

Oláh Róbert

8.

Földi Eszter

8.

Kató Gitta

9.

Molnár Attila

10.

Szarvasi László

 A városi angol nyelvű szavalóversenyen indulhat:

  • Kovács Levente
  • Pásztor Hanna
  • Omaszta Zsolt
  • Juhász Nikoletta
  • Dobó Kornélia

 

Angol nyelv
2.osztály
Helyezés Tanuló neve Hibapont

1.

Bíró Krisztina

8

2.

Hallai Gréta

9

3.

Pavlyás Laura

11

3.

Répási Eszter

11

5.

Kovács Flóra

14

6.

Szabó Eszter

15

7.

Kéki Nikolett

15

8.

Tokaji György

17

8.

Vimmer Boldizsár

20

9.

Szilágyi Rebeka

34

10.

Józsa Dorina

36

 

Angol nyelv
 3.osztály
Helyezés Tanuló neve Hibapont

1.

Szávai Luca

16

2.

Laczkó Lili

23

3.

Tisza Anna

36

4.

Medgyasszay Hedvig

40

5.

Krecz Anna

51

6.

Kása Gabriella

57

7.

Csikos Luca

63

8.

Szűcs Attila

74

8.

Szilágyi Gábor

74

9.

Szőcs Panna

78

10.

Kolozsvári Dávid

81

11.

Galuska Viktória

86

 

Angol nyelv
4. osztály
Helyezés Tanuló neve  Hibapont

1.

Omaszta Zsolt

24

2.

Kovács Levente

30,5

3.

Vimmer Viktor

44

4.

Pásztor Hanna

43

5.

Szarvasi László

48

6.

Fekete Róbert

49

7.

Földi Eszter

53

8.

Lakatos Dávid

54,5

 

 

Angol nyelv
6. osztály
Helyezés Tanuló neve Hibapont

1.

Sógor Virág

4

2.

Pásztor Ida

14

2.

Tisza Csenge

14

3.

Barabás Fanni

18

4.

Adámy Réka

22

4.

Földi Szonja

22

4.

Surányi Lilla

22

5.

Jantek Renáta

23

6.

Bérces Regina

25

6.

Vaskó-Szedlár Tamás

25

7.

Mittich Marcell

27

 

Angol nyelv
7.  osztály
Helyezés Tanuló neve Hibapont

1.

Juhász Nikolett

7

1.

Moklovsky Nelli

7

2.

Dobó Kornélia

14

3.

Demendi Milán

16

4.

Szokoli Sólyom

20

4.

Veres Enikő

20

5.

Miskolci Gyöngyvirág

23

6.

Molnár Emese

24

7.

Beregi Gábor

25

7.

Bíró Eszter

25

8.

Kövér László

29


 

Környezetismeret angol nyelven
4. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Hibapont

1.

Omaszta Zsolt

12

2.

Kovács Levente

15

3.

Lakatos Dávid 

19

4.

Pásztor Hanna

24

5.

Vimmer Viktor 

25

6.

Fekete Róbert

33

7.

Földi Eszter

53  hibapont

8.

Szarvasi László

54,5  hibapont