Jelenlegi hely

Sportversenyek

2016/2017-es tanév

2016.12.14. Kemény Dénes Városi Sportuszoda Úszás Diákolimpia városi döntő
I-IV. korcsoport / 1-2, 3-4, 5-6, 7-8.osztályok/
 
I. korcsoport /1-2. évfolyamok/
Merczel Dániel: 50m mell IX. helyezett, 50m hát X. helyezett
Herczegfalvi Bence: 50m mell X. helyezett
Papp Ada: 50m mell VIII. helyezett
Podhenszki Petra: 50m mell IX. helyezett, 50m hát IX.helyezett
Bakos Mira: 50m hát X. helyezett
 
II. korcsoport /3-4. évfolyamok/
Szegedi Domonkos: 50m mell IX. helyezett
Gyenes Lehel: 50m mell X. helyezett, 50m hát VIII. helyezett
Csercsa Ákos: 50m hát X. helyezett
4X50m gyors váltó fiú V. helyezett: Szegedi Domonkos, Csercsa Ákos, Czinke Dominik, Gyenes Lehel
4X50m gyors váltó lány III. helyezett: Molnár Kamilla, Gembiczki Lili, Fajta Réka, Kovács Boglárka
 
III. korcsoport /5-6.évfolyamok./
Herendi Dominik:100m gyors VII. helyezett,100m hát IV. helyezett  
Svéda Boróka: 100m gyors VIII. helyezett, 100m hát VII. helyezett  
Kató Gergő: 50m mell IX. helyezett 
Lehóczki Gergő: 50m mell VII. helyezett  
Bányai-Szabó Enikő: 50m mell V. helyezett, 10m hát II. helyezett  
Baretta Dániel: 100m hát IX.
4X50 m gyors váltó fiú X.: Baretta Dániel, Herendi Dominik, Lehóczki Gergő, Dobai Péter
4X50 m gyors váltó lány III.: Bányai-Szabó Enikő, Czinke Vivien, Muzbek Kitti, Svéda Boróka
 
Megyei döntőbe jutott: Bányai-Szabó Enikő 100 m hát
                                 4X50 m lány gyors váltó
 

2015/2016-os tanév

2016. március 19-20. Úszás Országos Diákolimpia, Miskolc, Kemény Dénes Úszoda
Cseke Balázs 50 m gyors XI. helyezett

2016. február 10. Úszás Diákolimpia Megyei Döntő, Miskolc Kemény Dénes Úszoda
Cseke Balázs 50 m gyors I. helyezett
Cseke Balázs 50 m mell IV. helyezett
Herendi Dominik 100 m hát III.helyezett
Dobai Péter 100 hát m hát IV. helyezett

2015. december 14-15. Miskolc Városi Úszás Diákolimpia, Kemény Dénes Úszoda
helyezések:
Cseke Balázs 4.a 50 gyors II.
Cseke Balázs 4.a 50 mell III.

Herendi Dominik 5.a 100 gyors I.
Herendi Dominik 5.a 100 hát II.
Dobai PÉter 5.a 100 hát III.
Lehóczki Gergő 5.a 50mell IV.

III. korcsoport fiú váltó 4*50m V.

Szegedi Domonkos 3.a 50 mell V.
Molnár Kamilla 2.a 50 gyors VI.
Molnár Kamilla 2.a 50 hát VI.

II. korcsoport 4*50 fiú gyorsváltó VI.

 

2014/2015 tanév

2015.02.28. Diákolimpia Si
                     
Országos Bajnokság
Kovács Blanka 3.a
     Slalom 1. helyezett
     Műlesiklás 2. helyezett

Diákolimpia Sakk

2015.02.07. Városi Bajnokság Gyenes Lehel 3.a - 2. helyezett

2015.02.15. Megyei Bajnokság Gyenes Lehel 3.a - 5. helyezett

 

2014.12.15. Úszás Diákolimpia
                      Városi Döntő

I. korcsoport:
50m fiú hát: Gyenes Lehel 6. helyezett

II. korcsoport:
50m fiú gyors: Cseke Balázs 1. helyezett
50m fiú hát: Cseke Balázs 4. helyezett
4x50m fiú gyorsváltó - 2. helyezett: Cseke Balázs, Dobai Péter, Herendi Dominik, Kovács Olivér

4x50m lány gyorsváltó - 6. helyezett: Kovács Blanka, Perlaki Virág, Czinke Vivien, Bányai Szabó Enikő

 

2015.02.02 Ózd Megyei Diákolimpia Döntő

II. korcsoport
50m fiú gyors: Cseke Balázs 2. helyezett

4x50m fiú gyorsváltó - 4. helyezett: Cseke Balázs, Dobai Péter, Herendi Dominik, Kovács Olivér
                                                tartalék: Szabó Gergő

 

2013/2014 tanév

2014. június 4-én Mezei Futóverseny Miskolc-Tapolca

600 méter fiúk: Cseke Balázs 2.a I. helyezett
              lányok: Kovács Blanka 2.a IV. helyezett

 

Úszás versenyek

2014. március 20-án Bulgárföldi Kupa házi úszóverseny
a legjobbak:

  • 2. a-ból Baretta Dániel, Balassa Gergő és Bányai-Szabó Enikő
  • 3. a-ból Dobai Péter és Lehóczki Gergő
  • 6. a-ból Kovács Flóra, Kovács Renáta és Vimmer Boldizsár
     

2014. március 2. Kecskemét Országos Úszó Diákolimpia

  • 50 m gyors: Cseke Balázs 14. helyezés
     

2014. január 20. Ózd Megyei Diákolimpia

  • 50 m gyors: Cseke Balázs 2.a - I. helyezés
  • 50 m hát:  Cseke Balázs 2.a - III. helyezés
     

2013. december 16-17. Városi Diákolimpia

  • 50 m gyors: Cseke Balázs 2.a - II. helyezés
  • 50 m hát: Cseke Balázs 2. a  - III. helyezés
  • 100 m gyors: Kovács Flóra 6.a - VI. helyezés
  • 100 m hát: Vimmer Boldizsár 6.a - VI.helyezés

 

Síversenyek

2014. febrúár 8-9. Mátraszentistván 

  • szlalom: Kovács Blanka 2.a I. helyezés

2013. december 

  • óriás műlesiklás: Kovács Blanka 2.a I. helyezés
  • szlalom: Kovács Blanka 2.a I. helyezés

Országos Diákolimpia

  • Alpesi sí "A" kategória: Kovács Blanka 2.a I. helyezés

 

Úszás 2012.

2012. 12. 10. Városi Diákolimpia - Kemény Dénes Városi Uszoda

  • 50 m gyors: Cseke Balázs 1.a III. helyezés
  • 50 m hát: Cseke Balázs 1. a V. helyezés

2012. 12. 11. Városi Diákolimpia – Kemény Dénes Városi Uszoda

  • 100 m gyors:  Szűcs Attila 6.a      V.  helyezés  
  • 100 m hát:      Szűcs Attila 6.a      II.  helyezés
  • 100 m hát:      Laczkó Lili  6.a.     IV.   helyezés
  • Krecz Anna  6 .a    VI . helyezés
  • 50 m mell:  Szávai Luca 6. a     IV helyezés
  • 4 X 50 m gyorsváltó:    III. helyezés
    • Laczkó Lili
    • Medgyasszay Hedvig 
    • Krecz Anna
    • Csikos Luca